Duben 2001


1.4.2001
Duben. Balím si věci, zítra se stěhuju do Prahy. Najisto jsem se rozhodl pro termín, kterej budu uvádět v dotazu na moje bydliště. Budu "dočasně dlouhodobě pobývající v Praze". Musím to nějak zakamuflovat, lidi už mi začínají pohrdavě říkat Pražáku. Fuj, se stydím víc než tenkrát, když jsem po (či při - už nevím, možná ani tenkrát jsem nevěděl) souloži, ovlivněn fernetem, trávou a hašišem odešel k oknu v prvním patře a potupně vrhnul vstříc podzimnímu dni obsah žaludku.
Už mám sbaleno. Beru si nafukovací lehátko, spacák, misku, lžíci, oblečení, karty a sluneční brejle.
Sestra se raduje, že bude mít pokoj pro sebe a brečí, že vzdorovat matce bude muset sama. Plánuje, jak zazdí dveře a prokope si skrz zeď díru k sousedům a bude mít teda přístup neohrožen matkou.

2.4.2001
Cha! Prozřetelně jsem asi podruhé v životě jel busem z města a ne od hřbitova. Udělal jsem dobře, bus byl brutálně nacpaný a lidi stáli už ze Žatce. Hm, fakt fajn pocit to musí být, od pěti od rána absolvovat cestu vestoje navíc zmáčknutý jak sardinka. Paráda paráda. Jsem se koukal, jak lidi funí, potí se a dělají zhnusené výrazy.
Po práci jsem se šel podívat do posilovny a taky jsem se tam asi 20 minut hýbal. A konec, asi umřu. Všechno mě bolí.
Odpoledne jsem se nastěhoval. A večer přijely dvě známé a dovezly mi matraci na spaní. Jen tak, zadarmo a ani jsem si o to neřekl. 
Spolubydlící odešel hned odpoledne do hospody a vrátil se nad ránem. Pohodovej spolubydlící.
Je skvělý počasí, ale v tý Praze to není ono. Prostě to hnusný město zkurví i hezký počasí. Člověk jde po městě, svítí slunko... ale všude každej někam utíká, v tom se proplítají auta, troubí, lidi řvou, všude bordel.
Zjistil jsem, že šéfová byla loni na Bajkale. Budu muset se jí nenápadně vetřít do přízně a zjistit, jak sehnala víza. A pak budu ležet na Sibiři na břehu nějaký řeky a chytat lososy. Ha! Hm, nebo taky víza neseženu a budu ležet tady někde u řeky a koukat na tuny vodáků a rybáře, co chytí tři ryby za rok.


3.4.2001
Vzbudil jsem se ve čtyři. Jak idiot jsem zvyklej na vstávání v Žatci. Nakonec jsem ale vstal před šestou a v půl sedmý už jsem byl v práci. Klídek a pohoda.
Včera jsem si v tý debilní posilovně sprasil břicho. Pálí mě a řeže. Nikdy bych neřekl, že špeky můžou tak bolet.
Za 9 dní bude vejplata, splatím část dluhů a koupím poblívky a budu spokojenej. A konečně snad taky někam vypadnu na víkend. Teda mám naplánovanej Zlín skoro na každej víkend, ale aspoň jednou dvakrát za měsíc bych vypadnul někam ven.
Tarabis se zřejmě změnil v kulturního člověka. Nejenže o víkendu zvesela přenášel DNA s Edinou, ale dokonce jí tahá i na čundr! Nechápu, kde na to vzal čas, aby jí to řekl. Nicméně s nima rozhodně nikam nejedu, protože bych u každý vyhřátý meze musel čekat, až si odbytou svoje erotické fantazie.
Zase je hezký počasí a zase to ta Praha kurví.
A vlezla na mě chřipka nebo angína nebo co už zase. Ale nejsem v tom sám. Spousta známých po celý republice je na tom stejně. Přišlo jaro s chřipkou. Blbej pár.
V Žatci mám na poště lístek od soudu. Jediná šance, jak ho vyzvednout je sobota, ale to znamená, že pro tenhle víkend padne Zlín. Vypadá to, že Barče to asi vadí, jelikož stávkuje a kašle na mě. Vzhledem k tomu, jak je tvrdohlavá, tak jsem fakt zvědavej, jak tohle dopadne.
Spolubydlící odešel na noční, viděl jsem se s ním asi minutu a vrátí se, až když už ráno budu v práci. Paráááda. 
Taky jsem utratil další peníze za čaje a cukr a ještě musím koupit Paralen. Zase aspoň balení na den, to je fakt jediný, co mě udržuje v provozu, když je mi blbě.

4.4.2001
Furt blbě. Kolegyně má naštěstí týden školení, takže ji vidím jen ráno a pak až odpoledne.
Jinak se flákám, je mi blbě a pročítám korespondenci s Howadoorem. Takže několik ukázek:
Howadoor:
"Co to tady zase pleteš za pičoviny, tebe omlouvá jen tvůj mladý věk a životní nezkušenost. Ženy je třeba bít a bít a pak ještě zmlátit."

Já:
Zeny neni treba bit, pak je vsechno boli a jsou line pracovat.

Howadoor:
Ale vždyť já neříkám furt, to by byla blbost. Jen tak občas, když vidíš, že nazrál čas. Všechno má svůj čas a své místo. Vidíš, třeba takto:

Přijdeš celý nasraný za ženskou a zařveš:
"Ha! Všechno má svůj čas a své místo!"
Ona: "Co?!"
Ty: "A to je právě teď!!!!" A bác ji.
To bude efektní.

Ale Blabli moc nebiju, jenom když není zbytí. A i pak jen
tak trochu. Jen malounko. A jenom rukama.

Já:
SADISTO! jestli s tebou nekdy nekam pojedu, tak jen v brneni!

Howadoor:
To je nesmysl, já se neperu, protože jsem v podstatě zcela neagresivní člověk. A abych někoho napadal sám od sebe,bez toho, aby mě vydráždil, to se mi ještě nikdy nestalo.

Tak jednou jo, ale to už je asi tři roky, to jsem vyhodil ženskou z tramvaje, protože mě nasrala její otlemená držka. Ale nebylo to za jízdy a už je to dávno. A bylo to v únoru.

Howadoor o Blabli (jeho řekněme "drahé polovičce"):
Zatím jsem ji přes držku tentokrát nedal, ale brzy na
to asi dojde.

Já:
Úchylné...

Howadoor:
Co je na tom úchylného? Vždyť ty ženské na to čekají, abys ukázal, že jsi chlap. Jsou pak úplně šťastné, když jim občas (ale fakt jen zřídka) jednu ubalíš, podvědomě to chtějí a děsně je to rajcuje. Říkají si "to ja samec!".
To je součást předehry, trocha násilí.

Pche a to Howadoor klidně tvrdí, jak je neagresivní. Hm, a další ukázky ze starších mejlů:

Ty hovado, v srpnu jsem byl naštěstí pro tebe na Islandu, kdybych byl doma, tak na přehradu to mám necelé dva kiláky, tak jsem tě v ní utopil a byl pokoj od ouřady.
(poté, co zvěděl, že jsem byl v Brně u přehrady)

Jsem ožralej a úplně blbej že tu čumím na ty tvoje vyšplalý strýnky se mi dělá zvrácy zvrácy všechno se kácí já jdu radši spát ty hnuse doufám že se mi vo tobě nebude zdát jsi fakt nechuťa a to mi bylo cv héspě tak dobře 
(a prý nepije jako dobytek)

jsi nevzdělané vulgární české páchnoucí hovado
(nou koment)

Jsi ouřada, každý tebou opovrhuje, všichni tě nenávidí a přejí si tvou smrt.
(Hm, málo invenční)

To ti teď budu posílat každý den protože jsem se z tebe právě doblul, a doufám, že se do měsíče oběsíš, jelikož jsi depresák.
(doblutý chvíli po té, co psal, že jsem páchnoucí hovado)

A vůbec, co já ti furt píšu.
(po dalším z řady mejlů - další následovaly vzápětí)

Po práci jsem se vyzvracel a šel spát, ale nějak ta chřipka nepřechází. Večer navíc volal Tarabis, že je v Praze a že mám jít do hospody. Tak jsem šel. Kromě Tarabise a Ediny tam byla ještě další Maďarka, ale zaboha nevím, jak se píše její jméno. Snad nějak Györgyi či tak nějak podobně. Celej večer jsem zkoušel to nějak vyslovit, ale nedařilo se. Pak jsem s  Györgyi porazil Tarabise s Edinou drtivě v kartách, což ti dva neustále komentovali poznámkami, jak jsou klidní, i když určitě trpěli jak psi a hroutil se jim životní sen vyhrát v kartách.
Dal jsem si šest džusů, ale pingl mi napsal jen tři a navíc mi Tarabis zaplatil prohru z karet i s úrokama z minulýho měsíce, takže mě celá hospoda vyšla na 15 peněz a to jsem ještě nechal 5 peněz dýško.
Pak jsem jel do bytu, vyzvracel se a šel spát.
Spolubydlící zase nebyl - za ty tři dny jsem ho viděl dohromady asi tak 5 minut. Možná ani to ne. To je fajn, mít kravsky velkej dvoupatrovej byt v Praze jen pro sebe za 3000 peněz. Ale raději bych klidně dal třeba i 5000, kdyby to nebylo v Praze.

5.4.2001
Zase jsem se vzbudil ve čtyři, ještě pořád jsem si nezvykl, že se můžu válet až skoro do šesti.
Furt je mi blbě, asi dneska půjdu na oběd do lékárny a sežeru všechno, co půjde spolknout.
Ještě jsem si vzpomněl, že Tarabis naplánoval čundr s Edinou i Györgyi, ale jak ho tak znám, tak akorát zase plánuje a skutek utek. Kdyby mu do toho aspoň dycky při jeho plánování vlezly nějaký objektivní problémy, ale většinou ruší akce, protože se mu nechce, protože si musí jet domů vyprat trenky, protože je moc dobrý počasí, protože je moc špatný počasí a podobně. Navíc si nedovedu představit, že by jely i ty dvě holky. Na druhou stranu by možná jely pravděpodobněji, než Tarabis. Protože Edina je taková živelnější, přírodnější a asi by jí nějakej ten sajrajt na čundru nevadil. A Györgyi je sice na pohled křehká malá dívčina, ale zdání může klamat. Taky bych do ní neřekl, že během chvilky do sebe vyklopí čtyři piva jak vodu a ani o tom asi neví. A včera se to stalo. Naštěstí pak zavírali hospodu, takže nedošlo k tomu, že bych nestíhal její tempo, i když jsem pil jen džus.
Večer jsem šel naskenovat nějaký fotky k Houmrovi a taky šel s Bártem za holkama na kolej. Ty tam samozřejmě nebyla, zato mi volali ještě po půlnoci, kterak jsou roztoužené a že mám přijet. Dělaly si samozřejmě srandu, pročež jsem nejel.

6.4.2001
Úryvek s Tarabisova mejlu o tom, jak byl se svojí třídou na divadelním představení:
"S hlavou velikosti cysty jsem měl za úkol odvést 4. A do
divadla. 15ti až 16ti letý mládeži tam byla hraná pohádka, ve které bylo nejslušnější slovo " do prdele", kde loutka (v podobě prince) neurvale souložila s jinou ( princeznou). Dále se tam objevil onanující Fanda a Janek, prdící čert, pocestný který předváděl strkání prstu do svého konečníku, čůrající princezna, která přechcala celou hospodu, čůrající princezna která proudem moči přeřízla kámen a princezna, které se podařilo čůrat skrz ucha jehly bez jediné kapky
vedle...
V jedné ze scén taky vesničan Oldřich přiměl Haničku k tomu aby se ohnula a tím přijímala teplo ze země na zimu. Pak jí přesvědčil, že aby v ní teplo zůstalo, musí si nechat od Oldřicha ucpat jeden otvor. Loutka před obecenstvem předvedla mohutnou erekci a pak se zhaslo. Moje třída 4.A odcházela zklamaná. Musela se vrátit do školy na religionistiku."
No, takové už bývají mejly pana učitele na církevní škole.

Odpoledne jsem jel za Edinou a Djerdi a šli jsme se najíst. Zase jsme bavili půlku hospody, když jsem si testoval jejich sexuální chování a porovnával ho s nějakým pochybným testem, co jsem četl na netu.
Samozřejmě se o mojem doprovodu dověděl Bohouš, načež, zase vožralej a zfetovanej, volal každou chvíli a ptal se, která z holek je volná a kterou by mohl dostat. Šli jsme ke mně do bytu a hráli karty. Pak volal spolubydlící a říkal, že přijede, že dvě holky nezvládnu a že mi s nima pomůže. 
Zase jsme hráli karty.
Volal spolubydlící, že sehnal ještě kámoše, že přijedou dva.
Pak jsme zase kecali o nějakých blbostech a tvářili se děsně důležitě.
Holky odjely asi v půl druhý.
Bohouš, zřejmě již i ve fyzickém rozkladu se zmohl na SMSku:
"Spíš?"
a za půl hodiny
"Pojď kalit."
Tuto nabídku jsem odmítl a šel spát.

7.4.2001
Ráno jsem jel do Žatce. Matka i uvařila, ale jel jsem na hokej, tak jsem musel dokonce odmítnout jídlo.
Kdepak, jednou jsem se před hokejem tak najedl, že jsem ještě po půlce zápasu škytal rejži a volský voka. Nebo jak Marčus, co všechny před zápasem seřval, ať se nepřežereme a pak vyžral v hospodě půlku jídelníčku.
Odpoledne jsem jel na hokej. Asi letos poslední, nebudu dojíždět a v Praze hokej vyřízenej nemám. Samozřejmě, že mě blbec Josef trefil pukem do ruky. Při rozbruslení jen tak ze srandy na mě nahodil puk zrovna v jedinou chvíli, kdy jsem měl sundanou rukavici, abych si utáh řemínek na přilbě. Blbec je to. Jinak bylo fajn, předvedl jsem i báječnou akci, kdy jsem sebou při golfu šlehl držkou na led. Ale gól to byl. I pak jsem při pokusu o střelu zvesela padal, ale gól už žádnej, asi už si gólman zvykl, že padám furt a nepřekvapilo ho to.
Jo a jako druhej gólman přijel Zambi. To byla zase šou. Přišel do šatny a sdělil, že si zapomněl brusle. Půl hodinky před začátkem. Tak si pro ně jel. Asi po třetině hry přišel, že brusle nemá, že mu je někdo ukradl. To je prostě typickej Zambi. Je to hrdina. Není odvážbej, nebo dokonce statečnej. Je to prostě hrdina. Jak ruskej voják se Stalinem za zádama, to byl taky hrdina. Zambi leze do brány s výstrojí, kterou by si normální člověk neoblíkl ani do útoku. Vzpomínám si, kterak jsme ho kdysi před zápasem omotávali izolepou, protože výstroj a chrániče na něm prostě nedržely. A ostatní brankáři si půjčovali jeho helmu a dávali mu svojí, když Zambi chytal. Pak na střídačce Zambiho helmu obdivovali a Zambiho měli za neskutečnýho geroje, že v něčem takovým chytá. A když si k tomu připočtu Zambiho omezenost, jako třeba, že dávno po zápase se jde vymočit a zjistí, že si nesundal suspenzor, nebo Zambi, kterej si nechá na krku klíč a samozřejmě ho do něj trefili pukem (dlouho měl na hrudníku vyraženej klíč se všema podrobnostma i s číslem) tak to je prostě nejzajímavější zjev, co jsem kdy na ledě viděl.
Po hokeji jsem jel domů a spal. Od pěti odpoledne.

8.4.2001
Vzbudil jsem se před polednem. Snad jsem dospal celej týden.
Nabalil jsem si do Prahy hromadu věcí, takže když jsem šel na vlak, vypadal jsem ověšenej jak vánoční stromeček či cikán, když jde ze sociálky.
Jo, mám milion zbytečných věcí, ale klíče jsem nechal doma. Tak jsem vyštval sestru s klíčema na nádraží a Houmr mi to přivezl do Prahy.
Vyjímečně jsem viděl spolubydlícího asi 5 minut. Je normální, celkem v pohodě.
Jo a v bytě je zima jak v márnici a teče tam. Asi si budu muset koupit deštník a teplý ponožky, abych spal v suchu a teple.

9.4.2001
V práci kolegyně zase něco chtěla... aha, přitlouct nějakej hřebík na kalendář. Soudě podle opadané omítky a nakřivo pověšeného kalendáře si poradila sama.
Večer jsem šel na džus do hospody. Přijel i Tarabis, takže jsem měl o zábavu postaráno. Jde na něj jaro, Freud by se kochal.
V půl třetí ještě chcípla noční tramvaj, tak jsem se dostal do postele až ve tři. 

10.4.2001
Zase jsem nevyspalej, dneska naštěstí hospoda nehrozí, páč mám do čtvrtka 15 peněz. Teda doufám, že do čtvrtka, že mi přijde výplata včas. Už jsem při tý příležitosti pozval Bárta a Bohouše do hospody. Bártovi koupím malý pivo, stejně mu visím za karty. A Bohoušovi nic. Jen jsem ho pozval, platit nic nebudu.
A jsem ospalej, ani deník se mi nechce psát, beztak jsou všichni jak pitomý. Když si deník na netu čtou, tak furt nadávají, co to tam o nich píšu, ale stejně tam vlezou znova. Pokrytci bídní. A Tarabis si stěžuje i na ty nepatrné zlomky, co tam o něm píšu. Má bejt vděčnej, kdybych napsal víc, tak by ho museli popravit, v lepším případě vyhlásit fatwu - teda nějakou polynáboženskou, jestli něco takovýho je.
Je až nechutný, jak bulvár v podobě všemožných smrtí proniká na internetový zpravodajství. Jen namátkou dnešní titulky:
Dva keňští studenti obviněni z vraždy 67 spolužáků 

Turecko: Vražda děvčátka vyvolala protikurdské bouře 

Soud poslal do vězení tři muže, kteří na záchodě upálili kolegu 

V Argentině byl ubodán fotbalový fanoušek

Rusko připravuje let člověka na Mars 

Hnusnější je už fakt jen ten americkej umělej optimismus.
Z práce jsem šel rovnou spát. Spolubydlící zase nebyl doma.
Ještě volal Jarošík, že je zase zhulenej někde v baru. A chce po mně peníze. No vzhledem k tomu, že mu je dlužím bych mu je i měl dát. Akorát nevím kdy. Jsem utahanej a nic se mi nechce.

11.4. 2001
Deprese z Prahy.
Všude kravál už od rána.
Ještě v noci je všude světlo, samá lampa, všechno svítí a bliká.
Tramvaj.
Všude lidi.
Metro.
Zase lidi.
Tuny lidí.
Jak ovce, pořád chodím v nějakým zástupu, jak pitomej Pražáček.
Fuj.
Je teprve středa a já vypadnu z Prahy až v pátek, ach jo. Včera se na chatu hádal Bohouš s Jarošíkem, kdo z nich je větší pitomec. Šli do nějakýho baru nakupovat fet. Bohouš, v těchto věcech zběhlý, byl natolik línej, že jen seděl u baru a nakupovat se jal Jarošík. Jenže ten údajně žádal o hulení a jánevímcoještě půlku lidí v baru, Bohouš šílel, bar se bavil a Jarošík zmateně pobíhal. Nakonec Bohouš poskytl cennou radu, zeptali se barmanky a ta jim samozřejmě dealera ukázala. Načež se oba jak prasata zhulili a zfetovali a pak někam jeli. Údajně viděli chlapa, kterak objímá lampu pouličního osvětlení, o kousek dál chlapa, co tahal po asfaltu boby. No, hezky byli zkouřený. Ani bych se nedivil, kdyby viděli ještě Houmra na kole, střízlivýho Dušana nebo slušnýho Tarabise. To je stejná pravděpodobnost, jakože někdo potká v dubnu nad ránem v Praze bez sněhu na silnici chlapa s bobama.
Situace s prachama je kritická. Ti hajzlové v práci mi je měli dát už zítra a místo toho budou až po Velikonocích, takže nejdřív za 5 dní. Tak teď obvolávám koho se dá, abych něco dostal. Hm, asi ty prachy, co mi půjčil Jarošík, vrátím až v pondělí - no to by mě zabil. Psal jsem Tarabisovi, že pojedu obehrát jeho otce v kartách, ale napsal, že je pozdě, že už ho obehrál on. Příště se musíme líp domluvit a obehrávat ho postupně a vytrvale. Dokonce prej brečel, kdyz ho Tarabis obehrál. 
A Tarabisovy SMSky:
"Přijely k nám na praxi Holanďanky, děsný ksichty."
...další...
"Jejich rodiče bych za ty výtvory zabil."
Po práci jsem jel na kolej a mámil z lidí peníze. N koleji jsem byl hodnej, nešlapal v botech po koberci (nechtěl jsem si boty zašpinit), nikomu jsem nenadával (jen Zelímu, Aleškovi, Trejbimu a Bohoušovi, ale ti si to zaslouží). Nakonec jsem vymámil pár peněz od Zelího, pár od Houmra, od Bohouše si vzal kytaru a prchnul. Ha, mám peníze na víkend. Blbé je jen to, že to možná budou chtít vrátit.
Večer jsem ještě jel pokecat s Jitkou a po půlnoci šel spát.
Spolubydlícího jsem zase neviděl.

12.4.2001
Cestou do práce jsem viděl nějakýho maníka, kterak sedí na zídce na chodníku a před sebou má nablito. Byly v tom kousky kabanosu, ale smrdělo to ne jako normální zvratky, ale po lihu.
Taky jsem našel na netu kontakt na nějakou cestovku, co vyřizuje víza do Ruska, tak se tam stavím, třeba nakonec ten Bajkal i vyjde. A když jsem u toho, dostal jsem další rady, jak si rozšířit mé chatrné znalosti ruštiny o další fráze, které bych u Bajkalu údajně uplatnil.
Takže bych se měl prej ještě naučit:
"Něstrelajtě na miňá."
a
"Nejeztě miňá, drugovja mužici."
Tak nevím, asi si zajdu za nějakým ruštinářem a podstoupím krátký, ale intenzivní kurs. Poté budu na Bajkalu světaznalý, moudře filosofující cestovatel a budu to prokládat úryvky z děl ruských klasiků v originále. Tím bych mohl ohromit místní obyvatele a třeba mi dají i najíst.
Ha, dostal jsem výplatní pásku. Na účtu sice budou prachy až po svátkách, ale přesto jsem byl šokován výší výplaty. Nejenže dosáhla pětimístné cifry, ale je o dost vyšší než minule. Asi ten papír, co jsem tudle podepisoval byla moje nová pracovní smlouva.
A jsem línej jako vepř, poněvadž už si ani nezálohuju Můj milý deníček na netu. Až se jim zase sprasí server, tak budu namydlenej a nebudu se moci ve stáří kochat neuvěřitelně zajímavými a vzrušujícími cestami do práce a z práce v měsíci dubnu léta páně dvaticícejedna.
Stejně, jak mi pravila jedna nábožná ženština tudle v hospodě, nejsou to stránky účelové (za vzor mi dávala stránky s pivníma etiketama či cože to bylo za pazmeky) nýbrž osobní a egoistické. Tak fakt nevím. Když píšu o sobě, tak se to nelíbí, že je to egoismus a když píšu o jiných, tak se to nelíbí, že prý pomlouvám. Jenže já nepomlouvám. Já jen podloudně šířím nepravdivé diskreditující informace.

13.4.2001
Ha, blbec Tarabis a jeho technické schopnosti se zase projevily. SMSky, který psal mně posílal Jitce. Ještě lepší bylo, že v těch SMSkách psal o Jitce. Tak jsem, pln nadšení nad jeho bezmeznou tupostí, dal dohromady veškeré mé znalosti angličtiny a napsal mu:
"You are showman."
...načež vzápětí odepsal:
"I am not schowman, I am kokot."
Přišla mi výplatan na účet, ale až odpoledne, takže bych stejně nestihl zaplatit dluhy. Musím to nechat na úterý.
Odpoledne jsem jel do Zlína, čundrsleva v pohodě a po cestě nic zvláštního. Teda kromě nějaký holky, který přisedla v Olomouci a začala mi líčit, kterak jí maminka říká, co má jíst, co si má oblékat, jak bydlet, co studovat atd. Pak ještě ta dívčina podotkla, že s kým má spát jí maminka neříká a významně na mě mrkla. Jenže já jednak za chvíli vystupoval a hlavně jsem si vzpomněl na podobný zážitek, z doby relativně nedávné. To na mě taky koukala a mrkala ženská a pak jsem zjistil, že je slepá.
Jo a ve vlaku byla dobrá nálada. Hajzlové ze Sparty totiž prohráli, tak má republika radost.
Vedle v kupé jeli domů nějaký čtyři Slováci. No, pili pivo a prázdné láhve dávali ke dveřím. Myslím, že v Kolíně tam těch lahví bylo tak dvacet a u čtyřiceti jsem je v Český Třebový přestal počítat.
Večer jsem se jako obvykle nacpal a přepil. Opět nealkem, poněvadž nepiju. Musím využít víkend a sníst co se dá, abych zase žaludku ukázal, že na světě nejsou jen čínské polívky případně potraviny s prošlým datem spotřeby.

14.4.2001
Od rána do večera jsem se jenom válel a jedl. Asi změním priority a místo spacáku si koupím pořádnou postel.

15.4.2001
Celej den jsem zase jedl a válel se. Odpoledne jsme šli s Bárou k Renatě. Tam jsem se chopil role barmana, využil důvěřivosti a pozdější přiopilosti a nalejval jim dvojnásobné dávky alkoholu. Hm, očekávaný efekt to stejně nepřineslo. Barča vypila litr a půl vína, Renata flašku ferneta, ale připadaly mi pořád nechutně střízlivé. To bude tím jejich hospodským tréninkem.
Ještě jsem Edině napsal mejla, ve kterém jsem na její otázku ohledně Velikonoc v Čechách (no i na Moravě musím říkat, jsou to totiž děsný nacionalisti ti Moraváci) barvitě popsal, kterak každý muž mající nohy či invalidní vozík v pořádku, uchopí klacek, tyč, lano, devítiocasou kočku a odebéře se trestat ženské plémě za to, co páchá po celý rok. Musím se zeptat taky Howadoora, jakpak slavil Velikonoce. S jeho přístupem k ženám nejspíš honil Blabli tankem kolem baráku a pak se jal rozstřílet všechny ženské kláštery v okolí.
Spát jsem šel ve čtyři ráno.

16.4.2001
Využívám poslední zbytky víkendu a možnosti se najíst skutečnými potravinami. Vyžral jsem Barče ledničku, špajzku, vypil co se dalo, snědl co se dalo a k večeru prchnul na vlak.
Čundrsleva opět v pohodě. Jen jsem seděl v kupé, které nejspíš vypravil a osazenstvem vybavil Ústav pro lidské kuriozity.
Naprosti mně seděl nějaký hudebník či co. Neustále četl partitury, klepal prstama, nohama a zadkem do rytmu, obrovsky poulil oči a špulil pusu. Pak mě fascinoval, když si spodní ret natáhl na bradu a začal se tužkou klepat do zubů. A celé představení završil tím, že se anténou od mobilu začal šťourat v nose.
Vedle něj seděl nějaký hokejista. Soudě aspoň podle toho, že vypadal jak hovado, ramenama utiskoval hudebníka a dalšího souseda, vezl balík náhradních čepelí na hokejku a s výrazem zabijáka listoval v nějakýho hokejových magazínech. Občas se otočil na hudebník a s úžasem sledoval jeho produkci, přičemž se hokejistovi zaujetím povolila spodní čelist a ukázal vymlácené zuby a rozseklou hubu.
Vedle hokejisty seděl nějaký houmeles. Nebyl zajímavej ničím, akorát tím, že měl jízdenku až do stanice, kam skutečně jel a že celou cestu spal a slintal si při tom na svetr. Za ty čtyři hodiny ve vlaku se proslintal skrz svetr až na kalhoty.
Pak vedle mě seděl nějakej blázen, kterej se neustále, snad každou půlminutu protahoval, kroutil zápěstím, kotníkama, hlavou a vůbec mi naháněl strach, že se tam rozsype na podlahu a průvodčí nás vyhodí, že děláme bordel ve vlaku.
No a poslední člen kupé byla nějaká holka. Ta ale klidně mohla uvolnit místo někomu jinýmu a mohla se pověsit na tyč na zavazadla. Za nos. Měla totiž obrovskej orlí noc. Teda spíš nos zahnutej jak orel zobák, ale velikostí mi ten nos připomínal rypák prasete Venci, kterýho měli v Lišanech v na oplodňování celýho prasečáku. Takovej nos jsem ještě neviděl a teprve ne u ženský. I Pinokio (tak se to asi nepíše, ale není to sprostý slovo, tak nevím, jak se to píše) by záviděl. Prostě nos jak turecká šavle. Velikostí i zahnutím.

17.4.2001
Od rána se kochám výší mé výplaty a plánuju, co všechno si koupím. Určitě čínský polívky Orient, tudle jsem ve Zlíně dokonce viděl další příchuť. A pak si koupím ještě lžíci, už mě nebaví ty polívky jenom pít. A ještě koupím sluneční brejle, hezky velký, bluesmanovský, pak velký bílý triko a velkej černej fix. A tím fixem si na triko napíšu "PO VÝPLATĚ", nasadím si sluneční brejle, budu sedět na lavičce někde u kolejí a budu tak dráždit socky Zelího, Bohouše, Bárta a další. A budu se ovívat padesátikorunou, aby viděli, kterak jsem bohatý. Hm, nebo možná ne, ještě by tam přišel Dušan a začal somrovat, že chce pivo, ať jdeme do hospody.
Odpoledne jsem zašel do obchodu investovat mé lehce nabyté peníze. Zakoupil jsem sobě sušák na prádlo a obrovskou láhev pravé thajské chilli omáčky. Teď ještě musím ušetřit na někoho, kdo mi bude prát, abych poté mohl využít nový sušák.
Praha mě strašně degeneruje, šel jsem spát už v půl osmé.

18.4.2001
Hned po ránu průser v práci. Zjistil jsem, že kombinace Ctrl+C a následně Ctrl+V se nehodí všude, dokonce ani pro tupou úřednickou práci ne. Ale já toho využil a napráskal všechny pracovní smlouvy stejně jako smlouvu pro nějakýho stavaře. Což se jednak nelíbilo lidem, kterí smlouvu uzavírali a stavaři nebyli a jednak našim právníkům, kteří pravili, že mi to školení neměli dávat, že je to zbytečné a že bude stačit, když s nimi budu chodit do grilbaru na kuře a whisku. Jenže jelikož na kuře nemám a whisku nepiju, tak se jim asi dál budu srát do práce.
Odpoledne jsem zakoupil ramínka na košile. A taky mýdlo. Rozhodl jsem se, že dnes budu práti špinavé prádlo. Začal jsem tím, že jsem byl na koleje vrátit prachy Houmrovi a Zelími. Houmrovi jsem je vrátil. Zelí, jelikož netušil, že mu jdu vrátit peníze, mě poslal do prdele už ve dveřích. Přesto jsem se obrnil trpělivostí a čekal, až Zelí dohraje nějakou dementní počítačovou hru. Docela jsem se bavil. Sice jen mačkal pár čudlíků na klávesnici, ale kroutil se u toho, mrskal svýma vychrtlýma nožičkama, na kterých zuřivě zatínal vychrtlé prstíky, koulel očima, že jsem chvílemi nabyl dojmu, že je větší polovina oka z hlavy venku a jako tradičně do toho prováděl variace na téma "co dokáží ústa". Pokud tý obrovský díře do hlavy se u Zelího dá ještě říkat ústa. Poté mě opět poslal do prdele a pak znovu. Načež jsem ho poslal do prdele já a takto vzájemně odesláni do tmavých končin lidského organismu jsme se rozešli. Prachy mu dám, až si pro ně přijde, hajzl mizerná vychrtlá. 
Když už jsem u Zelího - Zelí je pravděpodobně jaksi ovlivněn jistou dívčinou. Zelí, jak velí tradice jeho pokoje na koleji, disponuje ponožkami sloužícími jako boty, repelent na hmyz, deratizace na hlodavce a kromě toho jeko čistič koberců tím, že na sebe lepí ve vrstvách nejrůznější zbytky, co kdo na koberec pohodí. No tuhle jsem byl u něj na pokoji. Zelí se vrátil z brigády a odebral se do sprchy. Zanedlouho se vrátil a oblékl si triko, trenky a - ponožky. A přisedl poblíž mě. I přes zhruba třímetrovou vzdálenost jsem zjistil, že ani po sprše se neobtěžoval vyměnit si fusekle.
"Zelí, ty ponožky asi nejsou čistý, co?", otázal jsem se.
"Debile, jsou čistý...", přičichl, "... no tak asi ne."
A poté mě fascinoval činností, kterou jsem ho nikdy neviděl provést - vyměnil si ponožky. Sice to jako obvykle komentoval slovy, že jsem blbec, idiot a podobně, cimprlík, kterej nic nevydrží, ale ty ponožky si vyměnil. Vidím za tím pouze ženu a Zelího zjištění, že by jí třeba jeho ponožky, využitelné na hodinách přírodopisu jako kůže tchoře, nemusely zavánět pouze nepříjemně, ale dokonce značně nepříjemně.
Pak jsem přišel do bytu a jal se prát. Hm, nebude to s tím zas až tak žhavý - vypral jsem tři ponožky, dvoje trenky, dvě košile a nechtěně kravatu, co jsem si nesundal z krku.
A dneska jsem dokonce viděl spolubydlícího!

19.4.2001
"Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají."
Metro se rozjelo. Nedaleko sedí pán, má velkou modrou pletenou čepici, boty asi po Yettim a svetr, co zřejmě nedávno ukradl české expedici pod Huascaránem. No, ta expedice ho asi potřebovat nebude.
Ten pán se rovnoměrně, poměrně rychle, nakláněl nahoru a dolů, až ke kolenům. Měl sveřepě zaťaté rty.
"Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají."
Pán zrychluje proces naklánění a vzpřimování. Začíná poulit oči.
"Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají."
Pán se sklonil ke kolenům a již se nevzpřimuje.
"Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají."
Pán se zprudka napřímil, dokořán rozevřel sveřepě zaťaté rty a mohutnou fontánou poblil všechny v nejbližším okolí.
"Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají."
Utřel jsem si bundu a botu a šel jsem na další metro.
"Ukončete nástup a výstup, dveře se zavírají."
Konečně jsem taky dodělal tu idiotinu v práci, co jsem na ní takovou dobu dlabal. Příští výplata bude tak dobrá, že zaplatím všechny dluhy, teda kromě dvou stovek Zelímu, pokud si pro to nepřijde a možná i stavební spoření. Jojo, zlaté finanční časy v hnusné Praze. 
Večer jsem byl v kině. Hm, Rebelové, takovej nějakej divnej film. Akorát tam jezdil hezkej vlak, jinak nic moc.
Spát jsem šel ve čtyři ráno. To možná není nejlepší vzhledem k tomu, že zítra mám jet do Blatničky do sklípku, kde je neomezeně vína zadarmo.

20.4.2001
Brrr, nechce se mi vstávat, večer ve sklípku budu asi mimo.
V práci jsem zjistil, že za celý týden jsem s krávou kolegyní promluvil asi tak tři slova. Takže už s ní vycházím docela dobře.
Povídala mi taky jedna ženština na chatu, že byla na Bajkale a že to bylo úplně bez problémů, že se tam dostala lehce, rychle, všechno bez problémů. jenže pak z ní vypadlo, že už je to pět let, že to byl nějakej zájezd přes cestovku a navíc tam letěla a nejela vlakem. Takže zase nic. Příští týden se definitivně vrhnu na obcházení všech agentur a cestovek ohledně víza.
Po práci jsem jel na Zličín, aby mě vzali Plzeňáci a odvezli do sklípku. Jenže pak jsem jen dostal SMSku, že mě nevezmou, že mají plno. Hm, tak jsem jel večer vlakem. Musel jsem si koupit plnej lístek, protože se pořád střídali průvodčí. Vždycky, když jsem si vzpomněl, kolik jsem za ten lístek dal, se mi udělalo nechutně blbě. Večer mě Marťas s Bárou vyzvedli na nádraží a zavezli do sklípku. 
Víno nepiju. Tak jsem teda nepil. Tak první půlhodinu. To jsem jen sežral obloženej talíř a to samý jsem udělal i s obloženým talířem pro Báru. Taky jsem snědl asi deset rohlíků a půlku chleba. Pak mi nalili na ochutnání nějaký víno. Hm, taková voda je to. Pak mi Marťas nalil jiný víno, že prej lepší. No, taky jen nějaká voda. Pak mě Renata tvrdila, že nejlepší je směska. Taky nebyla nic moc. Pak zase Martin, že prej nějakej Müller či co. Taky normální víno. Akorát mi to už začalo lézt do palice. Pak jsem sežral další obloženej talíř, navíc s tlačenkou. Potom chutnání dalšího vína, další víno, další víno. Včas jsem přestal a šel nahoru na pokoj. Tam jsem byl chvíli, pak jsem si dal sprchu a pak jsem šel zase dolů. A další víno, další víno, další víno. S Bárou jsme zkoušeli, do kolika skleniček vystačí jeden džbánek. Nevím, kolik to bylo, ale vím, že jsem je vypil. Pak už nevím nic.

21.4.2001
Je poledne, někdo mě probudil. Jsem vožralej jak pivovarská doga. Akorátže po víně. To se mi ještě nestalo, abych byl hned po probuzení takhle nalitej. Všechno kolem se vlní a motá. Děsný. Nic si nepamatuju, ale mám sedřený klouby na prstech. Prej jsem někde spadl na zeď. A prej jsem pil víno. A taky jsem v pět ráno prý šel spát. Prý jsem někomu vlezl do pokoje, když se tam souložilo, nevím. Taky nevím, že bych po chvíli vstal a šel na záchod. No, aspoň jsem myslel, že na záchod. Ta louže ve skříni svědčila o něčem jiným. Taky jsem prý spal někde na zemi. Dvakrát. Pak jsem spal někde jinde. Já nevím, sakra já nevím vůbec nic, jenom to, že jsem strašně nalitej ještě teď v poledne. Snídaně. Pozřel jsem nějaký párky. Od stolu si někam odskočili nějaký lidi, tak jsem sežral i jejich párky po pravici. Pak ještě nějaký, co ležely naproti. Furt jsem děsně nalitej. Martin nás s Renatou a Bárou odváží do Zlína. Tak jdu spát. Vzbudil jsem se někdy v podvečer. No to snad ne, pořád jsem nalitej. Fuj, nakropenej jak farářova zahrádka, utopená v mešním vínu. Tak jdu zase spát.
Večer jdeme do hospody. Tam nic novýho. Renata do sebe klopí jedno pivo za druhým, baví se o sexu, jednou rukou dělá posunky, že už pít nebude, že jí to nechutná a jánevímcoještě a druhou rukou mává na číšníka a objednává další pivo. Martin do sebe klopí taky jedno za druhým a baví se o jídle. Bára je ospalá, ale taky statečně zápolí s pivama. Já už nepiju, tak piju džus.
Ještě se bavíme o dalších historkách, iniciovaných alkoholem. 
Třeba jak jeden člověk měl sen. Jak je v lese, svítí sluníčko, ptáci zpívají - a on dřepí, stažené kalhoty, oběma rukama se drží smrčku a koná potřebu. Jenže ráno se ten člověk vzbudil doma v pokoji a jeho sestra mu sdělila, že je dobytek, že jí v noci vzbudilo drnčení kytary. A ten člověk, spíce, dřepěl v pokoji, stažené kalhoty, oběma rukama se držel kytary a konal potřebu. 
Nebo ještě jedna historka. To se jeden známý vožral, pohádal s manželkou a šel spát na jinou postel. Není dobré měnit zvyky, když je člověk nalitej. Ten známý se v noci vstal, stále spíce, přešel pokoj a vykonal potřebu. Na postel. Na postel s manželkou. Protože to bylo někde na chalupě v lednu, tak se manželka na druhý den musela mít v potoce s teplotou vody kolem dvou stupňů.
Z hospody jsem šel spát. Samozřejmě, že jsem zase Báře vyžral všechno, co doma měla.

22.4.2001
Neděle. Už jsem střízlivej. Tak se celej den jen flákám a žeru. Večer jsem jel do Prahy. první vlak měl zpoždění, druhej vlak měl zpoždění, třetí vlak měl zpoždění. Debilové z Českých drah. A to si klidně do svých ulhaných novin napíšou, že tuším asi 96% vlaků jezdí načas. Hadi sfiňský. Na nádražích člověk poslouchá furt jenom to, že má vlak zpoždění,všude lidi nadávaj, že tudle čekali deset minut, onehdá hodinu nebo, jako ten pán dneska v kupé, tři hodiny.
Jinak cesta v pohodě. Jelo nás v kupé šest, ale pak průvodčí vyhodil jednu ženskou, protože jela jinam, než měla lístek, pak ještě jednoho maníka, kterýmu přišel na čundrslevu. Já pochopitelně taky neměl lístek, když prováděl tu čistku, tak jsem ho zmátl dotazem na jídelní vůz. Sice vím, že ve vlaku není, protože se na to ptám pokaždý, ale pokaždý to průvodčího zmate. Poté jsem raději odešel na chodbičku, aby přece jen nechtěl znova kouknout na lístek, kamže to mám. Jenže na chodbičce zrovna nějaký vojáci pili vodku a hulili trávu a průvodčí jim říkal, že jim dá pokutu, protože taky jeli načerno. Tak jsem raději zalezl zpátky do kupé. Zpoždění jsme samozřejmě nedohnali, ale těšilo mě, že za náma jel nějakej expres, co furt říkali, jak je dobrej a ten měl zpoždění ještě větší. A to ti hajzlové železničářský od června zdraží o sto procent. Teda oni to spočítali na podstatně míň, ale do toho počítají naprosto nelogický možnosti, jak má člověk jezdit. Fuj, to jsem zase znechucenej, v červnu přestávám jezdit vlakama. Asi definitivně.
V Praze v bytě byla zase zima, ale aspoň mi neteklo do pokoje, asi nepršelo moc vydatně. Spolubydlící zase nikde.

23.4.2001
Doprčic, kolegyně hned po ránu vede monology o počasí. A pak jí volají nějaký příbuzný, taky něco strašnýho, dementní rozhovory. Pak zase volá ona příbuzným. je mi z ní špatně.
Už jsem úplně střízlivej. Ve Zlíně jsem si zakoupil pánvičky, tak jsem si hezky liboval, kterak vyzkouším pánvičku, nový recept, žaludek a záchod. Nakonec z toho nic není. Nemám zápalky a není jak zapálit plynovej sporák. Ach jo.
Spát jsem šel v osm. Budu s tím muset něco udělat. Někdy spím třeba tři hodiny, někdy dvanáct, abych se z toho jednou nezbláznil. Ještěže mám hned u baráku nonstop potraviny, nonstop hospodu, nonstop bar a nonstop pizzerii. A kousek dál nonstop nějakou diskotéku či co. Ale na diskotéky nechodím, tak se tam aspoň budu cpát fazolema a pálivejma omáčkama, jelikož je to nějakej mexickej podnik.

24.5.2001
Pro změnu další průser v fpráci. Když už jednou za čas něco dělám, tak se mi to povede sprasit dokonalým způsobem. Tentokrát jsem soupis volných míst poslal všem zaměstnancům. Asi 1500 lidi si početlo to, co bylo určeno asi dvaceti lidem. Tak celej den dostávám naštvané mejly od ředitelů odborů a naopak pobavené, ironické, sarkastické, škodolibé a jinak blbé mejly od zaměstnanců.
Konečně jsem taky nacpal na stránky knihu návštěv, jsem jen zvědavej, jak dlouho a jak to bdue fungovat. Tadydlencty free věci s tím mívají problémy.
A ještě mi volal spolubydlící, že nefunguje kotel. Hm, nic moc. Už jsem si sice zvykl, že mám v pokoji zimu jak v márnici, ale teď musím oželet teplou vodu a to se mi moc nechce. Navíc ve studené vodě se blbě meje nádobí (nevadí), prádlo (nevadí) a hlavně palec, což mi vadí, protože operace byla samozřejmě prd platná a zase to zvesela hnije, hnisá a tváří se mnohobarevně.
Po cestě domů jsem zakoupil půl kila žampionů a zápalky, dneska otestuju pánvičku.
Dal jsem si studenou sprchu, převlíkl se do studených věcí a studeným bytem jsem šel vařit.
Na pánev jsem nasypal 350g kukuřice, 350g hrachu, půl kila žampionů. Poté jsem to zalil nálevem ze žampionů s moukou, dochutil kečupem, hořčicí a celé zalil thajskou chilli omáčkou. Nakonec jsem zjistil, že pánev je úplně normální a že i na této dokážu jídlo připálit. Celá směs se na pánvi slila a vytvořila obludnou jakousipalačinku. Ale bylo to dobrý.
Večer jsem jel nejdřív na kolej a pak do hospody. Byl jsem tam já a sedm ženských. Pak si teda ještě přisedl nějakej trouba, takže jsem myslel, že vyrovnává poměr pohlaví, ale ten blbe místo toho začal opruzovat, hučel do Györgyi pak se snažil přiškrtit Jitku a pak se mi opíral krkem o ruku a stěžoval si, že ho škrtím. 
Ještě se v hospodě schylovalo k zajímavé výměně názorů, ale lidi jsou dneska líní a usedlí, tak to skončilo jen natrženým oblečením a rozbitým nosem.
Spolubydlící není doma. Asi odjel někam za termálními prameny, had. A mě tu nechal s nefunkčním kotlem.

25.4.2001
Ještěže tady v Praze nemám váhu. Ráno jsem si totiž nezapnul kalhoty, který jsem si přivezl ze Žatce a který jsem tam normálně nosil. 
Spolubydlící nedorazil. Asi absolvuju veškeré činnosti potřebující teplou vodu ve spolupráci s rychlovarnou konvicí.
Sakra, málem jsem ráno nestihl metro. Musel jsem si převléct kalhoty. Ty, do kterých jsem se pracně nasoukal nejsou ty, které jsem myslel, ale ty, které jsem nemyslel, totiž kalhoty, které jsem měl u maturity, když jsem vážil směšných 85 kilo.
Zase neběhá ten pitomej server se stránkama, to zase bude přemejšlení, co se dělo, až budu dopisovat deník.
Večer jsem šel do hospody, ale zase jen na džus.

26.4.2001
Vyzkoušel jsem opět pánev. Ještě pořád nebouchla. Dal jsem na ní zelí, hrách, kukuřici, thajskou omáčku, hořčici a pak jsem asi udělal chybu. Celý jsem to zalil čínskou polívkou. Hodně toho bylo. Fakt hodně. Dokonce tak hodně, že jsem musel splachovat nadvakrát, když jsem ten humus vyhazoval do záchodu.
Zítra jedu na čundr. Ještě před týdnem to vypadalo, že pojede sedm lidí, ale jak jsem říkal, jeden za druhým to odříká. Bohužel to ještě neodřekl Tarabis.

27.4.2001
Pátek, je hezký počasí. Do práce jdu až v devět. Paráda a klídek, končím v půl třetí. Na chatu jsem si dohodl s Bohoušem, že mi půjčí režijku, abych neplatil za vlak. Tak jsem hned jel za ním na koleje. Vzal jsem si režijku a koupil žvejkačky, abych si mohl mojí fotku přilepit na jeho režijku. Sakra, vůbec nestíhám, do báglu jsem nacpal jen spacák a nějakej kus igelitu. Vybíhám na metro a začíná pršet, takže poprvý jsem zmoknul už v Praze. V metru zjišťuju, že nemám v botách tkaničky, fakt skvělý. Lidi na mě koukají jak na exota. Narychlo sbalenej bágl má nějakej divnej tvar, navíc je zasranej jak jetel, ještě má na sobě fleky z těch jater koloucha, co jsme sežrali na čundru loni. K tomu mám kalhoty, takový hnusný, vytahaný, zelený a taky špinavý boty bez tkaniček. Nevadí, Tarabis to přežije. Houmr přijede až zítra a jinak to všichni odřekli.
Sakra, Tarabis má sebou nějakou kamarádku, to je zase ostuda. Sedíme s ní v kupé a bavíme ostatní tím, když počítáme, kde nás průvodčí vyrazí z vlaku. Tarabis má čundrslevu drze jen do Vraňan a pak z děčína jen za devět peněz. Parchant. Já vůl jsem si mojí fotku ustříhl menší, než je ta originální, takže originál vyčuhuje, navíc ta žvejkačka, co ní je ta fotka přilepená pouští vlhkost a protože je režijka v pouzdře, tak se na ní tvoří vlhké bubliny. Lenka říká, že to jde strašně poznat a má srandu z toho, že nás vyhodí.
Ha, nevyhodili.
Do Kamenice jsme dorazili večer a šli jsme do hospody. Příšerný pivo, příšernej vrchní, co se objevil jednou za třicet minut. Ale dal jsem si obrovskej řízek, takovej jsem ještě neviděl a hromadu brambor. Tarabis si dal pár hranolek a zkaženej smaženej sýr. Pak si Tarabis stěžoval, že se mu blbě krká, protože to po tom sejru děsně smrdí.
Odešli jsme za chvíli a šli hledat nocleh. Tarabis začal dělat chytrýho a zavedl nás do bažin. Pak řekl, že půjdeme na druhou stranu a zavedl nás do koryta nějakýho potoka. Nakonec jsme našli hezkou louku, ale ten blb šel až kamsi k řece, no budiž. Akorát to kolem nějak smrdí.
V noci jsme zmokli, mám úplně mokrej spacák, nic moc.

28.4.2001
Hovado Tarabis!!!! Spali jsme na skládce!!!
Navíc má spacák olezlej od slimáků a tak s bílejma flekama a komentuje to hláškama o poluci.
Houmr má přijet v jedenáct, tak máme čas. Koupil jsem si tkaničky, půl kila jogurtu, kilo a půl kabanosu, litr jahodovýho a litr pomerančovýho džusu, noviny, pohled a velkej makovej koláč. A ukradl jsem malou umělohmotnou lžičku, chtěli za ní dvě koruny, vyděrači. Pak jsme se nasnídali na náměstí, lidi na nás nějak divně koukali, jeden pán nám přišel popřát dobrou chuť. Taky tam stál nějakej houmlesák v generálský čepici, v generálským plášti, v červenejch krátkejch kalhotech, bez ponožek v hnědých pantoflích. A v novinách na titulní straně psali o krizi armády. Tak nevím.
V jedenáct Houmr nepřijel, vůl. Předchozí den se totiž vožral jak hovado a zaspal.
Tak jsme jeli do Rybniště. Tam jsme zase zmokli. Ve čtyři jsme dorazili do hospody. Tak dobrý pivo jsem snad ještě nepil. Hm, tak jsem si pár piv dal. Potom nevím, co se dělo. tarabis sice něco líčil, ale byl taky opilej, tak mu nevěřím.
Spali jsme pod převise.

29.4.2001
Hrozný, každou chvíli vylejzám ze spacáku, to pivo je jaksi močopudné. A když už usnu, tak Tarabis skučí, že je mu zima. Když mu radím, aby si omotal nohy bundou, tak říká, že jsem opilec a ty on poslouchat nebude. Blbec.
Začíná zase pršet. Tarabis si omotává nohy bundou.
Vstáváme docela pozdě a jdeme do hospody. Po cestě do hospody, v hospodě - všude nás zdraví lidi a smějou se nám. Asi jsme to včera trochu přepískli. Číšnice se směje, když si objednáváme pivo, nechápu proč.
Odpoledne se zvedáme a jeden člověk nás veze do Rybniště. Trabantem. Řítí se po úzkých silničkách zatáčkama a vypráví, jak se pořezal motorovou pilou (řídí jen jednou rukou, pokud jí zrovna neřadí, tu druhou má nějak omotanou v rukavici) a taky povídá, jak si dal 15 piv a potkal za volantem policajty a seřval je, že nesvítí a taky povídá, že bez piva si za volant ani nesedne a pořád se řítí těma silničkama.
V Rybništi sedíme a čekáme na vlak. Hospodskej ve vlastní hospodě kope do výherního automatu a řve:" Kurva, se na to vyseru, hajzl jeden!" A zpívá. Pořád zpívá. I když se jde vymočit před hospodu, tak zpívá.
Přišli dvě dvanáctiletý holky. Tak Tarabis ožil, začal jim vyprávět, jak je dobrej učitel a jednu dloubal do boku.Tu s většíma prsama. Uprostřed tý komedie bylo ještě líp, protože zrovna, když na jednu házel oblbující pohledy, tak ho posral pták na stehno. Ta dívčina vyskočila, naškubala listí a začala Tarabise čistit. Takže pak byl posranej a ještě zelenej od toho listí. Ještě jim nakonec dal adresu.
V pět přijel vlak a tak jsme jeli. V Děčíně jsem přesedl a jel do prahy. Smrděl jsem od kouře, hospody a nevímčehoještě. Jenže pak přistoupilo stádo skautů a rázem jsem byl nejčistější a nejvoňavější člověk široko daleko. Ty smrděli, byli obalený blátem jak prasata a celou cestu se bavili o tom, kolik času stráví na záchodě a kolik u počítače. Trochu mi to poopravilo mínění o skautech a rázem na ně nemám už tak negativní názor jako dřív. Byli skvělý. Na to, že jim bylo asi tak 13 let, tak za pár let - hm, možná nakonec budu jezdit na čundr se skautama.
Večer jsem šel do hospody s Bárou, Renatou, Marťasem a Trnkou. Celou dobu hledali hospodu, kde čepujou Plzeň. Nakonec jsme zašli do nějaký hnusný hospody, kde měli jen desítku, navíc ne Plzeň a navíc to bylo drahý. Tak všichni znechuceně dopili a odešli.
Večer jsem šel spát. Bára ani moc nekomentovala ten bordel v pokoji a že je tam zima.

30.4.2001
Hezký počasí. Skvělý. No jasně, to je vždycky, když skončí víkend. Vstával jsem v osm, ale Bára než se namalovala, pětkrát převlíkla a napatlala si vlasy, tak jsem stejně málem nestihl být v devět v práci.
Kolegyně mě pochválila, že jsem prý opálenej. Vzhledem k tomu, že jsem posledních pár dní strávil v hospodě to asi není opálení, ale spíš jsem se blbě umyl.
Odpoledne jsme byli v jedné hospodě, pak v druhý hospodě a Renata s Marťasem, Trnkou a hňupem Iopem ještě ve třetí hospodě.
Marťas chlastal neskutečně. Po sedmnácti pivech měl hlášky:"Chytil jsem slinu." a "Jsem trapně střízlivej."
Iop zase vřískal jak na lesy, že ho bylo slyšet na i venku a do toho ještě trapně lhal, že není Pražák. Trnka chlemtal pivo a dělal puberťácké hovadiny, když se trochu opil. Trhal tácky na pivo, dopíjel zbytky piv neznámého původu, rozvazoval sukni číšnici a škemral krokety u vedlejšího stolu. Pak se vožral a na další stůl, kde seděli nějaký Němci řval:" Eine krokete, deutsche Schweine!". No trapas. Renata jako obvykle od prvního piva skučela, jak nepije a že je jí blbě, ale pila dál. Když šla do další hospody, měla v době deset piv. Bára se snažila dělat, že nepije a cucala malý piva. Za což jí opilá Renata sprdla a ještě sprdla mě, že taky nepiju a že Bára nepije kvůli mně a vůbec, zase rejpala do každýho.
Večer jsem ještě nasral Báru a po půlnoci jsme šli spát.
Ještě po nás přišel spolubydlící, ožralý jak dobytek. Nemohl se trefit mobilem do nabíječky, tak jsem mu pomohl, pak tam vrávoral, bouchal do zdí a nakonec se zřítil v kuchyni. A to vstával v půl pátý ráno do práce.