Květen 2000


2.5. 2000
Tak se blíží moje třetí almužna a její výše se konečně začíná blížit výplatě. Lépe řečeno polovině průměrné mzdy občana ČR. Tak jsem si udělal rozpis, co si koupím a co zaplatím. Nekoupím si nic. Zaplatím část dluhů a opět budu bez peněz. Psal mi Zelí, že mu blbne písmo na těchhle stránkách a psal mi Igin, že ty stránky blbnou celý. Asi se už vykašlu na nějaký další úpravy a jenom sem přiložím seznam toho, co všechno nefunguje a fungovat nebude. Nebo ne, jinak. Udělám seznam toho, co funguje. Bude to krátký seznam. Ach jo. těžký život vebmástra, zvláště, když na stránkách pomluví, co se dá. Ach jo.

3.5. 2000
Mám za šéfa třetího nejtupějšího člověka, kterýho jsem potkal!!!! Tupější jsou už jen mé dvě nejbližší kolegyně. No a už pozítří bude výplata!!!! A taky jsem se rozhodl, že o 100% zvýším svojí slovní zásobu v cizích jazycích, které ovládám víc než ty, které neovládám vůbec. Takže o 100%!!! To znamená, že se naučím ještě 3 anglická slovíčka, 4 německá, 2 španělská a 7 slovíček ve svahilštině. A taky se dneska umeju. To mám ale dobrý jarní předsevzetí! Ach jo.

4.5. 2000
Zítra bude výplata!!!! A můj šéf je ještě tupější, než včera. Zítra budu stopovat do Prahy, takže zase budu spálenej od slunce po dvou hodinách čekání, zaprášenej od aut a pak mi zastaví buď nějakej traktorista nebo někdo, kdo po cestě třikrát zabloudí. Ach jo.

5.5. 2000
Dostal jsem výplatu! Zaplatil jsem část dluhů a koupil si žvejkačky. Jsem zase bez peněz.

6.5. 2000
Blíží se tragédie! Dneska budu stopovat s Tarabisem do Prahy. V sobotu, večer a s Tarabisem. Samé nepříznivé skutečnosti. Asi půjdem pěšky, protože je větší pravděpodobnost, že tak se do Prahy dostaneme. Ach jo.

7.5. 2000
Včera jsem stopoval s Tarabisem do Prahy. Po dvou hodinách, ve kterých Tarabis odpuzoval řidiče svým zjevem, přebíhal čtyřproudou silnici sem tam a zval brigádnice z nedaleké chmelnice na rande jsme se na to vykašlali a jeli vlakem. Jenže vlak se po cestě třikrát neplánovaně zastavil, třikrát jsme museli přestupovat, v Praze si Tarabis potřeboval ulevit a kvůli tomu nám ujela tramvaj a další jela za 20 minut. Takže místo hodiny a půl, co mi trvá cesta do Prahy stopem normálně, jsme ztrávili cestováním 8 hodin. V životě už nikdy a nikam s Tarabisem nepojedu stopem. Ach jo.

8.5. 2000
Včera v noci jsme si ještě zahráli pinčes, Tarabis neumí ani stopovat, ani hrát ping-pong. No, ale je fakt, že Houmr stopuje i hraje ještě hůř. Zelí taky neumí hrát. Že neumí stopovat zatím neříkám, protože jsem s ním nikdy nestopoval. Houmr je debil. Šli jsme nakupovat a ve chvíli, když proti nám vycházel z krámu policajt, tak Houmr na mě zařval: "Schovej si tu falešnou občanku!" S Houmrem už nikdy nakupovat nepůjdu, protože bych jednou o některou ze svých občanek fakt mohl přijít. Ach jo.

9.5. 2000
Jééé...počet přístupů na stránku překročil stovku! Tolikrát chtěl někdo přijít dobrovolně k psychické újmě.... No a taky jsem zjistil, že se ta návštěva Prahy o víkendu přece jen vyplatila. Tarabise jsem obehrál o 127 peněz a Zelího o 105 peněz. Ale děsím se chvíle, kdy se konečně ty karty naučí hrát. Ach jo.

10.5. 2000
Ach jo, jaro je hrozný. Asi nejhezčí byl květen roku 1945, protože to měli lidi jiný starosti. Ale co dneska? Slunce pálí, teplo je a slečny, dívky, dámy, všechny se producírují po ulicích oděné málo, případně ještě méně. Takovýho materiálu! Jak to má člověk stíhat všechno obdivovat a využívat? Občas mám pocit, že ulice jsou plný dlouhých štíhlých nohou, pěknejch zadků a ještě hezčích prsou. Ženský, proč to děláte? Asi strčím hlavu do úlu, abych posléze s nateklou hlavou nic neviděl. I když kdoví, jestli by to pomohlo. Třeba takovej pan premiér major Zeman, nebo jak se jmenuje, je nateklej a odutej (prostě hlava hnusná sádelnatá), jako kdyby v úlu znásilnil včelí královnu a stejně vidí. Pomozte mi oslepnout! Ach jo.

12.5. 2000
Tak mám konečně fotky z Mlejna. Obzvláště to sluší Evě, když jí Zelí svlíkl triko, Pavla dělá striptýz a na další fotce má detailní záběr zadku. No jinak nic zvláštního. Jo a přišla Pavla, že večer jdeme opékat buřty, ale že to bude abstinentská akce, tzv. Džuspárty. Tak asi půjdu. Ach jo.

13.5. 2000
Je poledne a já jsem ještě ožralej ze včerejší Džuspárty. Pavla se tady stavila a taky nevypadala nejlíp. A pořád říkala, že je jí blbě a pobleje mi kancl. Už nikdy si nedám za večer 18 panáků vodky. No fuj, už nikdy nebudu pít. Furt sem někdo leze a chce jít na věž, jenže mně je tam nahoře tak nějak divně, po tom chlastu a v tý výšce. Volal Tarabis, že mám večer jít do hospody. No tak asi půjdu. A Pavla ještě říkala, že na tejden kolem republiky v červenci pojede taky. Takže to bude asi lihová cesta. No a chce ten čundr zakončit u ní na chalupě na Countryfestu. To znamená, že se bude týden ožírat po vlastech českých a pak to zakončí ještě šílenějším chlastáním. Teď mě tak napadá, že alkohol je pěkná svině, protože se vkrádá potají, ale pořád. Zjišťuju, že jsem schopen bavit se jen o chlastu, sexu a případně ještě můžu někoho pomluvit. Nebo za to spíš může Pavla. Ta když se objeví, tak nejdřív vylíčí kdy a s kým se ožrala, pak řekne, že je jí ještě špatně z poslední chlastačky, pak mě pozve na další chlastání a pak se jde vyspat, aby večer byla v pořádku na další chlast. Pavlo, Pavlo... Ach jo.

14.5. 2000
Je neděle, střízlivým a flákám se.

15.5. 2000
Dneska jsem jel na služebku. No, ale protože jsem si nevšiml, že mi odmontovali z auta SPZky, tak jsem najezdil asi 150 km bez nich. Večer jsem koukl ne televizi. Zrovna tam dávali něco o Afgánistánu a Rusech. No a bejvalej sovětskej voják tam povídal, jak se bojovalo. "Polili jsme je benzínem a zapálili" nebo "Člověk vystřelí, aby se podíval, jaký to je, když někoho zabije nebo vystřelí, když se chce podívat, jak ten druhej vypadá zevnitř". No a pak tam nějakej Afgánec povídal:" No jo, mojí dceru trefili, její mozek visel na stromě" a pak zase ten voják: "Vždyť je to normální, jako když střílíte na králíky". Tím si to u mě docela pohnojili, protože do Afgánistánu nepojedu a tím pádem nevydělají na mém turistickém ruchu. Mozek sice nemám, takže by mi na stromě viset nemohl, ale mohli by si mě splést s králíkem.... A nebo by mě mohli kastrovat a na strom místo mozku pověsit koule. Brrr....hnusná představa. Ach jo.

16.5. 2000
Teď si vybavuju, že jsem se v sobotu na chlastačce ptal patologa, jestli smrdí, když se mrtvole řeže hlava. Ale nemůžu si vzpomenout, co odpověděl. Ach jo.

17.5. 2000
Tak jsem dneska dostal mejla od Rebecy. V tom jejich krásným Španělsku asi neumí česky, protože chce, abych tyhle stránky udělal i ve španělské verzi. Takže se do toho asi dám a za určitou dobu (řádově desetiletí) budou tyhle stránky i v anglické, španělské a vietnamské verzi. Možná i v dalších verzích, ještě uvidím. Ach jo.

18.5. 2000
Ach jo. Tak zjišťuju, že zorganizovat sjíždění řeky v počtu 16 lidí není žádná sranda. Hlavně, když jsem neschopnej a línej něco oranizovat. No, je k tomu potřeba řeka, lodě a pití. Jenže lodě jsou úplně rozmlácený a v řece skoro není voda. Takže si asi sedneme na břeh řeky na otočené lodě a ožerem se do němoty. To bude akce! Pojmenujeme ji jako "Sjíždění Ohře v roce 2000". Už se těším na absinta a ferneta. Jo a Tarabis psal, že přijede zítra v 15.00 z Plzně stopem. Při jeho neschopnosti stopovat přijede sice v 15.00, ale nejdřív za týden. A Zelí mi furt dluží flašku ferneta a 105 peněz. Jenom si Eva nesmí nechat přeměřit prsa, protože to bych ferneta zase prohrál. Určitě má přes prsa víc než 95cm, což jsem netušil, když jsem se o to se Zelím sázel. Jo a ještě odkaz na poznámku ze 16.5. 2000 - fakt to smrdí.

19.5. 2000
Pátek. Můj debilní šéf mi právě utratil celoroční rozpočet za nějaký přiblblý kalendáře...fakt paráda. No a taky jsem jel autem. Jako už tradičně jsem cestou potkal nějaký zvířata. Nejdřív se ozvala velká rána (koroptev) a pak malá rána (neidentifikovatelný shluk krve a peří). Takže mě asi kromě policajtů začnou časem honit i ochránci přírody (nebo jak se těm zoofilům říká). Je 20.00 a Tarabis ještě nedostopoval z Plzně. No samozřejmě, jak jinak.

20.5. 2000
Sakra, zase v sobotu v práci. A navíc tady maj nějakou soutěž mažoretky (takový ty holky s tím kolíkem). Je tu lidí jak nasr... a furt mi sem někdo leze, takže nemůžu mít nohy na stole. Taky mě tady někdo sháněl. Prej ho přivezli policajti, když někde stopoval. Tipuju na Tarabise, ale nejsem si jistej. Nezdá se mi, že by mu trvalo stopovat 80km jenom dva dny. Teď jsem tu měl nějaký Němce. Furt mě chválili, jak je moje němčina dobrá (umím asi 12 slovíček). No a pak jsem zjistil, že jsou to Poláci, který umí německých slovíček asi 13. Takže už mě ta chvála tak netěší. Ach jo. Sakráááá!!! Teď koukám na stav ankety!!! Který parchanti hlasovali tak hovadsky???? Až jsem si já sám musel dán jediný hlas, že vůl nejsem, aby to nevypadalo tak blbě...

21.2. 2000
Dneska měla svátek Monika a při této příležitosti jsem všem Monikám opět zapomněl popřát. Jo a přijel Tarabis. Nepřijel na kole ani vlakem, ale motorovým vozidlem. Nebyla to motorka ani auto. Vy chápavější jistě tušíte, že přijel Trabantem. Pak se rozhodl, že se ukáže, jaký je řidič a sveze mě. Jak největší tupec jsem souhlasil. Nejdřív se nemohl trefit klíčkama do startování. Pak zjistil, že tam cpal klíče od zahrádky. Pak nemohl vycouvat a když náhle Trabant vyrazil, zmatenej Tarabis s poskakujícím Trabantem rozptýlil hlouček drbajících důchodkyň. Pak zmateně bloudil po parkovišti a nemohl najít výjezd. Začalo pršet. Tarabis mi sdělil, že nefungujou stěrače a tak jsem musel skrz otevřené okýnko hýbat stěračem ručně. Poté jsme vyrazili. Zastavil na hlavní silnici a dával přednost všemu, co kolem něj jelo, aby vzápětí plynule projel do protisměru křižovatku se stopkou. Náhle začaly fungovat stěrače a skříply mi ruku. Zděšen jsem mu řekl, ať to otočí, že pojedu zpátky. Jenže při pokusu o otočku mu na hlavním tahu na Prahu chcípl motor. Nastartoval, ale připokusu se rozjet to zase chcíplo. za námi se začala tvořit fronta. Znovu nastartoval a znovu to chciplo. fronta za náma začala troubit. Znovu start a znovu to chcíplo. Za neustálého troubení si ten vůl uvědomil, že si spletl jedničku s trojkou a proto se nemůže rozjet. Po pár minutách zařadil správně a přískoky se Trabant hnul vpřed. Bože, hrůza. Neznám horšího řidiče, než je Tarabis! Možná i já jezdím líp!!!

22.5. 2000
Dneska jsem jel do Podbořan a srazil jsem dva holuby. A taky jsem zatroubil u nějakýho kočárku a zděšený dítě na sebe převrhlo zmrzlinu. Raději jsem odjel. Pavla má blbou náladu. Má měsíc před státnicí a ona není schopná se učit, pokud nemá pravidelný přísun sexu. A teď je na pokraji psychickýho zhroucení, protože si už skoro tejden nevrzla. A přitom by podle smlouvy uzavřené na měsíc před státnicema měla znásilňovat svýho maníka obden.

23.5. 2000
Dneska maturuje známej z chatu. No, vzhledem k tomu, že nic neumí a už dva dny v kuse dřepí na chatu a pořád má ze všeho srandu, tak to určitě udělá. Takovým magorům totiž štěstí přeje...viz já.

24.5. 2000
Dneska má svátek Jana. Vzhledem k tomu, že se mě týká Plíhalův verš: "Jsi jen jednou z mnoha Jan, s kterou jsem šel do hajan", tak asi budu muset napsat spoustu přání.

25.5. 2000
Sakra, zapomněl jsem popřát Janám ke svátku. Jel jsem do Prahy a celej večer seděl v hospodě. Dal jsem si tři koly a utratil tak peníze na 6 čínskej polívek. Zase budu hladovět. V hospodě jsem seděl s lidma z xchatu. JeromeHeretic a Skarletka. Furt ze mě dělali blbce, na což mají samozřejmě právo, ale oni ze mě dělali ještě většího blbce, než jsem!!!! Kolem půlnoci jsem dorazil na kolej.

26.5. 2000
Je pět ráno a já píšu tyhle debiloviny. A přemýšlím, jak za dvě stovky, co mám, koupím jízdenky za 220 peněz, tři flašky ferneta, jídlo a tričko s nápisem "Ano, jsem čůrák", které se mi hrozně líbí.

29.5. 2000
Vzhledem k tomu, že 5 flašek ferneta za pátek a sobotu dopoledne je dost, tak informace o víkendu dopíšu, až vystřízlivým.

30.5. 2000
Stále střízlivým... Dneska večer jsem dostal kopačky od mladý a samou radostí nad touhle zprávou jsem švihnul mobilem a rozsekal si baterku...ach jo.

31.5. 2000
Ač jsem ještě nevystřízlivěl, jedu do Písku na nějakou přednášku o nevímčem. Nevidím na levý oko, tak bych rád tímto způsobem informoval Policii ČR, aby na mě mávala zprava a ne zleva. Taky volala mladá, že ty kopačky přijdou až za chvíli, zatím ne. Kdybych to věděl, tak si toho mobila rozflákám až potom. Ty ženský jsou hrozný, ať už se doprčic rozhodnou, když něco říkaj...nemám tolik mobilů... Večer: Tak jsem se vrátil v pohodě a zdráv. Po cestě jsem svezl 8 stopařů, předjel dva kamiony po pravé straně, dvakrát zabloudil a vyjímečně jsem nikoho nesrazil. Rozhodl jsem se, že ač akce z víkendu nebyla ničím nějak moc vyjímečná, popíšu ji raději v povídkách, než tady v deníku. Dneska taky na tyhle stránky asi začnu skenovat fotky. Nečekejte nic extra...budou to prostě jenom normální fotky lidí, žádné zvrhlosti.

WebZdarma.cz