Proč je zde to, co tu je?


Protože jsem cítil značné vnitřní puzení a již od ranných dětských let jsem toužil být nikoli kosmonautem, ale tvůrcem stránek, zvaných "Chochoviny".

Slovo "chochoviny" je slovem vzniklým česko-španělskou družbou a mým invenčním jazykotepectvím, ač Španěl ani Čech nejsem. "Chocho" je slovem ryze (pokud vím) španělským a označuje mimo jiných výrazů i dámské přirození, byť jde o výraz ne zrovna slušný. To nejsem sprostý, to jen přesně překládám. No a "chochoviny" tedy ve výstižném překladu jsou .... no prostě tak. Nejsem sprostý, jen překládám.

Jak je zřejmé, pod výše zmíněným názvem stránek nemůže být nic jiného, než egoistické bláboly, neuvěřitelné tuposti, kumulace zrůdností a opovrženíhodných chochovin.

Ovšem jako realisticky smýšlející jedinec  musím říci, že tyto egoistické bláboly, neuvěřitelné tuposti, kumulace zrůdností a opovrženíhodných chochovin vycházejí z pravdy, ničeho než pravdy (případně jiných pravd), skutečných osob, skutečných událostí v čase a prostoru reálném, nehledě na skutečnosti čas a prostor leckdy značně degradující.

Tak. A vůbec.


Technické údaje - ano, stránky jsou napsány způsobem prasečím, jsou hnusné (především ONA  barva) a pomalu se načítají. Kromě toho jsou stránky plné fotek a obrázků nakradených všude možně bez toho, abych se autora či majitele zeptal.

 


zpět na hlavní stranu