Březen 2000


6.3. 2000
Jsem pracující člověk. Alespoň na papíře. Ode dneška jsem zaměstnancem jistého státního úřadu. Teď můžu chodit po ulici a řvát na cikány, že je to sebranka, která žije z mých daní. Ale vzhledem k tomu, že jsou to cikáni, tedy živočichové pohybující se převážně ve stádech, tak moc nahlas to křičet nebudu. Mimochodem...ještě nemám podepsanou pracovní smlouvu.

7.3. 2000
Oni mě nutí pracovat!!!!!! Ještě stále nemám podepsanou pracovní smlouvu.

8.3. 2000
Dneska jsem jel na hokej. V práci mě to už nebaví. Ještě stále nemám podepsanou pracovní smlouvu.

9.3. 2000
Ještě stále nemám podepsanou pracovní smlouvu.

10.3. 2000
Ještě stále nemám podepsanou pracovní smlouvu.

16.3. 2000
Dneska jsem dělal referenční zkoušky! Konečně můžu ničit služební vozidla. Ještě stále nemám podepsanou pracovní smlouvu.

21.3. 2000
Jel jsem na služební cestu s mým šéfem, kterej je ještě dementnější, než já. Na předvádění počítačového programu vykřikoval, že má u počítače novou televizi (myslel monitor), že ho strašně baví na počítači dělat (líbí se mu, že když hejbe myší, tak mu na monitoru běhá šipečka) a nakonec ve společnosti programátorů a distributorů software vykřikoval, že všechno zná, protože je zemědělskej inženýr a dělal 20 let v JZD. Nakonec při návštěvě vinného sklípku vyřvával, že víno je naprd, že on je pivař, ale když už tu je, tak se klidně opije i vínem. Načež tak učinil, já musel řídit a tak jsme málem srazili policajta (stačil uskočit na chodník), asi pětkrát zabloudili a místo najetých 100 km a návratu v 17.00 jsme přijeli za tmy s najetými 250 km. Ach jo.

24.3. 2000
Konečně jsem podepsal pracovní smlouvu. Na minimální mzdu za maximálních pracovních nároků. Nejsem si jistej, jestli jsem udělal dobře, ale někde jsem četl, že je výhodný, aby to bylo naopak. Ach jo.

29.3. 2000
Tragický den. Tarabis se naučil posílat SMSky. První Tarabisova SMSka: Honím! A co Ty? Ach jo.

WebZdarma.cz