Duben 2000


8.4. 2000
Přijeli Belgičani z družebního města. Mám jim dělat průvodce a tlumočníka. Akorát se nedomluvím a nikde se nevyznám. Ach jo.

9.4. 2000
Belgičani vyhazujou peřiny a povlečení z oken hotelu. Ach jo.

10.4. 2000
Belgičani vyhazujou snídani. Ach jo.

11.4. 2000
Belgičani vyhazujou lahve z oken hospody a majitel volá policii. Ach jo.

12.4. 2000
Belgičani jsou na návštěvě Prahy a vyhazujou jízdenky ještě před vstupem o metra. Vedu skupinu 36 černých pasažérů. Ach jo.

13.4. 2000
Belgičani jsou na exurzi v Becherovce a vyhazujou spoustu panáků.....do sebe. Ach jo.

14.4. 2000
Belgičani vyhazujou snídani ze sebe. Kolektivní blití 36 lidí po exkurzi v Becherovce. Ach jo.

15.4. 2000
Vyhazuju Belgičany zpátky do Belgie. Při odjezdu vyhazujou z okna autobusu nezaplacenou pokutu od policajtů za špatné parkování. Ach jo.

18.4.2000
Tarabisova SMSka: Tak a teď jsem si právě prdnul. Ach jo.

20.4. 2000
Tarabisova SMSka: Nastupuji na pravidelný dvojboj: Studovat, honit, studovat, honit, studovat, honit. Ach jo.

21.4. 2000
Záplava SMSek od Tarabise. Tarabisovy SMSky: Ptal jsem se jedné dívky, jestli se jí líbí moje tělo. Odpověděla, že ne. Proboha! Ani ho neviděla! Další: Našel jsem rezavou trubku. Zkouším ho do ní strkat, ale nevejde se. Takovej pašík to je!!!! Další SMSky raději nepíšu, protože už začínají být docela nechutný. Teď jsem konečně pochopil, proč holky říkají Tarabisovy "Létající spermie!" Ach jo.

22.4. 2000
Mám první ohlasy na tyhle stránky. Tolik titulů bych si nevysloužil ani stoletým studiem po všech vysokých školách, co jich na světě je. Jediný titul, který zde můžu uvést je "debilní kretén". Všechny ostatní názvy jsou nezveřejnitelné. Ach jo.

24.4. 2000
Prohrál jsem se Zelím 8 Kč v kartách, což obnáší jednu čínskou polívku, což znamená mojí večeři. Takže dneska už se nenajím. Ale taky jsem vyhrál sázku a Zelí mi dluží flašku ferneta. Mimoto mi Bohouš visí ještě litr ferneta, Igin a Houmr prachy v kartách a Zelí, Houmr a Bohouš musí za prohranou sázku vypít každý z nich za 30 minut dva litry vody. A ještě mi visí Tarabis 52 Kč za karty. A Daxer flašku ferneta. Ach jo.

25.4. 2000
Sakra, vyhrál jsem včera sázku se Zelím, ale skoro nemůžu chodit. Mám oteklej kotník, který začíná zvolna modrat, fialovět a černat. Ach jo.

25.4. 2000
Dneska jsem se báječně ulejval z práce. Ale protože je to tajné a mám mlčet, tak neřeknu, že jsem se motal policajtům u razie, že jsme našli asi dvě kila perníku a dva pytle marjánky. Takže mlčím. Dneska vyhráli fotbalisti nevím kolik nad nevím kým. Ale naštěstí tam bylo jen pár lidí a konečně si snad lidi uvědomili, že fotbal není hra, nebo sport, ale především neskutečná nuda. Ach jo.

26.4. 2000
Tak jsem chtěl poslat Silvii dopis, ale zjistil jsem, že nemám na známku. Nevadí, pošlu to v půlce května, i když s dubnovým datem. No a dolar je pořád dražší a dražší. Asi letos vynechám dovolenou na Havaji. Nevadí, pojedu na Bajkal. Změna je přece život. Ach jo.

27.4. 2000
Tarabis mi psal SMSku. Cituji: "Ještě do těch tvých přiblblých stránek napiš, že se mi udělal beďar na prdeli." Konec citace. Tak tedy poslechnu jeho přání a oznamuji vám, že Tarabisovi se udělal na prdeli beďar. Ach jo.

28.4. 2000
Monika mi psala SMSku. Cituji: "Pavel teď neprdí, ani si nemačká beďáry." Konec citace. Ach jo.

29.4. 2000
Tak jsem se dověděl zajímavou metodu na to, jak zjistit, jestli jsem ožralej. To si musím na akci, kde piju, vyhlídnout tu nejhnusnější ženskou a celej večer se jí věnovat. A když se mi začne zdát hezká, tak vím, že mám dost. Akorát nevím, jak to mám řešit, když je ta ženská tak hnusná, že mi ani nechutná pít. A psal mi Tarabis, že o víkendu nepřijede a protože je konec měsíce, tak mu začnu počítat úroky. 10% týdně, jak je obvyklé. No a Zelímu začně poslední měsíc, jak začít plnit své dluhy bez úroků. To mi ten květen, měsíc lásky k penězům, krásně začíná. Ach jo.

30.4. 2000
Ach jo, zase jsem v práci. Pořád čekám, kdy mě začne práce bavit, ale asi je to pouze výsada kapsářů, politiků a prostitutek. Došla mi SMSka od Bohouše. Začal slavit Eviny narozeniny, pak neví a pak se probudil ve dvě ráno zamčenej na záchodě. Ach jo.

WebZdarma.cz