Září 2005


 

1.9. 2006 čtvrtek
Včera jsem byl opět v číně a tak zas týden nebudu mít za co jíst.

2.9. 2005 pátek
Odjel jsem kousek za Dublin k moři. Mám volný den, tudíž jsem se vykoupal, bych mohl vyprávět vnoučatům, že jejich děd nebyl žádné prase.

Howth
Kdesi u Howthu, což je kousek od Dublinu, což je v Irsku.
Koupeme-li se nazí, budíme zaslouženou pozornost.3.9. 2005 sobota
V práci Boeingem 747 dorazilo 50 tun vánočního zboží ze Singapuru. 
Nikdy jsem neměl rád Vánoce. Teď navíc nemám rád 747 a Singapur.

4.9. 2005 neděle
Po týdnu studia kastellologie si pamatuji to, že hrady se stavěly už dávno. Již se těším, jak tímto zjištěním ohromím kantora.
Ohromovat budu všechny ve škole. V podstatě jsem na ohromení vsadil vše. Bez ohromení nemám šanci.

5.9. 2005 pondělí
V maďarském domě, kde přebývám, jest v kuchyni nástěnka popsaná spoustou maďarských slov. Jakmile se mezi maďarskými slovy objeví mé jméno, znamená to, že mám týden dohlížet nad pořádkem v domě. Což o to, dohlížení mi jde, bohužel ke konci týdne už je v domě takové svinstvo na podlaze i jinde, že jsem nucen dům uklízet. Dvoupatrový dům o mnoha místnostech.
Dnes jsem raději vyšrouboval dvě žárovky, aby ve tmě nebylo vidět, jak moc jsem se úklidu věnoval. Nežli budou žárovky nové, mé jméno na nástěnce již nebude.
Tetelím se radostí, jak jsem ďábelsky chytrý.

6.9. 2005 úterý
Z Česka si přivezu bicykl, takový mám plán. Budu se bicyklovat do práce, čímž se vyhnu tragické dublinské hromadné dopravě. Dále se budu bicyklovat k moři, jelikož je tam mnoho vody a nemám problémy vsunout do moře celé mé obézní tělo. Což se o vaně v domě, kde bydlím,  říci nedá.

Maják u Howthu, tuším Sutton
Maják u Howthu, tuším Sutton. I když na snímku neprší, byl pořízen v Irsku

 

7.9. 2005 středa
Čtenáři těchto stránek nemohou být normální, to si nemá smysl namlouvat. Ovšem někdy to opravdu stojí za to. 
Dopis z nedávné doby:

"Chocho! Chochoviny jsou super, každý den nad nimi onanuju. Navíc si připadám jako intelektuál, protože mě tolik vzrušuje psaný text."

Již kuji plán o vydání příručky "JAK SE STÁT INTELEKTUÁLEM".

8.9. 2005 čtvrtek
200x1,5 se z ruky udrzet da, ale zadna slava to neni.Vsedl jsem do letadla a odletěl do Česka.
V Praze jsem se chystal převzít řízení autobusu městské dopravy v domnění, že řidič jede po nesprávné straně vozovky.

Zakoupil jsem sobě fotoaparát. Je černý, malý a má na sobě nápis Canon 3650D. Dále jsem zakoupil trubky, která na fotoaparát nasazuji. Trubky na sobě mají nápisy Sigma 70-200/2,8 a Sigma 10-20/4-5,6 a Sigma 18-55.

Večer jsem odjel do Žatce.

9.9. 2005 pátek
Ráno jsem navštívil školu (nalezl jsem ji na první pokus) a zrobil zkoušku.
Večer jsem odjel do Chomutova a přiopil se.

10.9. 2005 sobota
Přijel otec z Nového Jičína a opil se. Já se jen přiopil.

11.9. 2005 neděle
Dnes jsem se přiopil v Praze. A odjel do Žatce. Tam bydlí matka a fena Kateřina a nechaly mě přespat.

12.9. 2005 pondělí
Odjel jsem do Prahy, ve škole složil dvě zkoušky a poté seděl na lavičce a pomocí mého fotoaparátu, skoroteleobjektivu a s využitím crop faktoru 1,5 jsem si opticky přitahoval dívčí pozadí a zvěčňoval je na CF kartu.

13.9. 2005 úterý
Spáchal jsem ve škole zápočet, přiopil se a odjel na hokej. Na brusle jsem se raději nepostavil, s kariérou vrcholového hokejisty ještě posečkám. Nerad bych něco uspěchal. Jako například můj bývalý spoluhráč, kterému na jaře při hokeji natrhli ledvinu.
Dnes se onen spoluhráč po půl roce opět postavil na brusle. 
Ledvina sice vydržela, pro změnu však putoval na operační sál s infarktem.

Fanoušek Richard a pan James bijí Spartu.
Fanoušek Richard a pan James bijí pána ve sparťanském dresu. Tak to má být.

 

14.9. 2005 středa
Přiopil jsem se a spáchal zkoušku a zápočet.

15.9. 2005 čtvrtek
Dnes jsem se přiopil a do školy nešel.

16.9. 2005 pátek
Odjel jsem do Brna. Již několik let tam několikrát ročně jezdím na chalupu, kde se všichni opíjejí, souloží a vedou intelektuální debaty.

17.9. 2005 sobota
Poklidnou sobotu zpestřuje chrochtající pes a opilý exhibicionista. Po zkušenostech z Irska, kde na sebe někteří mí spolubydlící močí, močí si do pití, strkají si tužky do análu a vše fotí, se mi zdá zdejší atmosféra romanticky unylá.
Večer jsem se přiopil.

Opilý exhibicionista.
Opilý exhibicionista

 

18.9. 2005 neděle
Nad ránem jsem se ožral jako hovado.

19.9. 2005 pondělí
Spáchal jsem tři zkoušky a má hlava s ulehčením splaskla.

20.9. 2005 úterý
Odletěl jsem zpět do Irska a rovnou z letadla naběhl do práce. V zaměstnání mě nečekalo nic pěkného, snad jen výplata a nová uklizečka z Polska. Její minisukně se mi zdála sexy, ovšem jen do doby, nežli jsem zjistil, že odhaluje ohromné křečové žíly.

Morske oko. Asi.
Mořské oko

 

21.9. 2005 středa
V práci mi nabídli smlouvu na další rok. Samou radostí jsem tahačem naboural do kolegy, který spal na vysokozdvižném vozíku.

22.9. 2005 čtvrtek
Mám novou spolubydlící. Je malá, zrzavá a nevím jak se jmenuje a odkud je, jelikož mluví anglicky a s takovýma já si nepovídám.

My hole
Maj houm - maj houl, jak praví jedno ze starých českých přísloví

23.9. 2005 pátek
Zakoupil jsem sobě hodinky. Jest tu však problém. Nikdo mi není schopen zkrátit řemínek. Navštívil jsem nemálo prodejen hodinek, jednu opravnu hodinek a nic.
Zbývá několik dalších řešení. Například nasazovat si hodinky na obě ruce najednou. Nebo si je navlékat na lýtko. Nebo prodloužit řemínek na metr a půl a hodinky nosit kolem břucha.

24.9. 2005 sobota
Tak s prodloužením práce na další rok to nebude tak zábavné, jak jsem si myslel, jelikož budu muset absolvovat výběrové řízení jako každý jiný. Mám šanci zabodovat pouze prohlášením:"Neumím anglicky, všechno rozbiju a nic neumím. Nikoho takového kromě mě nenajdete."

25.9. 2005 neděle
Jsem idiot, zapomněl jsem si z Česka přivézt bicykl. Nejbližší dva týdny  jsem navíc nucen pracovat, tudíž si kolo přivezu kdovíkdy.

26.9. 2005 pondělí
Stál jsem na zastávce busu a pršelo. Prsatá Španělka mě pozvala pod deštník a cosi mi povídala. Pochlubil jsem se, že umím říci španělsky "chocho", ovšem nikterak jsem neuspěl, Španělka zrudla a sklopila oči do svého velkého výstřihu. Já také.

27.9. 2005 úterý
Polský kolega Hubert je v práci rozladěn. Včera byl na impreze u polského kolegy Sczcura neboli Potkana a mimo jiné tam byla tak hnusná Francouzka, že se panu Hubertovi udělalo nevolno a znechuceně prchnul.

28.9. 2005 středa
Polský kolega Potkan je v sedmém nebi. Po 27 letech sexuální abstinence byl znásilněn o hlavu větší a o čtyřicet kilo těžší Francouzkou. Pan Potkan se blaženě usmívá, zpráva se šíří po celém letišti a irské kolegyně nad 120kg větří šanci.

29.9. 2005 čtvrtek
Zpráva z tisku, tuším z Irish Independent:

"Již je to potvrzeno. My Irové jsme nevětší prasata z celé EU. Vyprodukujeme největší množství bordelu a máme nejmenší úroveň recyklace ze všech členských zemí."

Popravdě řečeno, Irové jsou vskutku kromobyčejná hovada, ale například Praha, polský Gdaňsk nebo třeba Humenné, to je ještě větší žumpa. No a třeba "pláže" u senegalského Dakaru, to je nijak neskrývaná skládka. Ovšem rozmlouvat to Irům nebudu. Prasata.

30.9. 2005 pátek
Objednal jsem si internetové připojení. Zítra by měl přijet kurýr s anténou a poté již mohu vesele brouzdat mořem porna, nabouraných aut, rozumů informatiků, svědků pana Jehovy a jiných jevů, jimž my intelektuálové v exilu holdujeme.


zpět na hlavní stranu